Hoe graag wil jij je kapot rijden? Die remschijf veroorzaakt nagenoeg alleen maar radiale (lees richting van je band) krachten. Jij remt 1 keer en drukt zo je bouten van de schijf, krom door die kunststof bus. Die is namelijk alleen maar goed voor axiale krachten.
Dus jij maakt je achterrem express te slap, maar omdat je een voorrem hebt maakt het niet uit?? Beter maak je die rem gewoon goed. Ik had er eerst ook niet aan gedacht maar beunkoe heeft wel gelijk. Die kunststof bus gaat verdraaien en breekt doormidden. Dat je daarvoor een voorrem hebt moet je maar even uitleggen, volgens mij slaaat dat nergens op.
beunkoe heeft ook wel gelijk. Maar ik ga er niks aan veranderen, nu nog niet tenminste Ik ga eerst wel kijken hoe dit gaat. En dan nog, normaliter rem je meer met je voorrem dan je achterrem aangezien je met de voor rem de meeste remkracht hebt
Ja dat klopt, maar wat dat eigenlijk betekend is dat wanneer je beide remmen helemaal inknijpt, je voorrem voor 70% remt en achter 30%.
Dus niet dat je je achterrem maar half in kan knijpen omdat anders je schijf losbreekt. Denk ff na.
Als je het mij vraagt moet je beide remmen volledig in kunnen knijpen zonder dat er wat afbreekt
Dat je remvermogen voor hoger is heeft niets met een degelijke constructie te maken.
Nee, die kunststof bus is alleen ter opvulling zodat het mooier oogt. Daar zit verder niets aan vast. En nee dit is en was mn plan. Het alu gebruik ik alleen om een tomos tandwiel op een puch naaf te monteren.
Door die poot om te draaien gaan de krachten anders op je ophanging van de remklauw werken. Het is de vraag of deze hierop berekend is. Maar dan moet je alsnog wat verzinnen op het feit dat je zo niet efficient kunt remmen. Dus als je het mij vraagt las je gewoon een oogje onderaan je onderpoot, zodat je de klauw op de normale manier vast kunt zetten en je spatbord ook mooi zit.
jah idd, dat zou het mooiste zijn. maar de onderpoten zijn van aliminium. Maar dat kan nog wel even wachten. Ik ben momenteel aan het onderhandelen over binnenpoten van een mb. En verder ben ik bezig met de ophanging van de plastic kappen
Zo, de honda MB vork is gearriveerd. Aan deze zet ik die andere gestraalde onderpoten, en die lange MT binnenpoten komen in de polini crosser. Er moet nog wel een beetje gepoetst worden aan deze poten.
maareuh er is weer eens een update. Onder andere is de onsteking is gefixt en er is een nieuwe krukas in gekomen en een op maat gedraaide kop erop
één probleempje; Die mooie onsteking past nu wel leuk enzo, alleen weet ik niet hoe ik deze af moet stellen. Aangezien er geen 2 streepjes staan in mn carter omdat ik de oude carters ng heb.
Iemand ideen over hoe ik em kan afstellen? en kan je een brommer onsteking ook afstellen met een stroboscoop lamp? let me know
Wel klote dat er geen streepjes staan, misschien toch ff voor een 10tje dan een modern linker carter kopen(niet perse nodig maar wel makkelijk) en je hebt toch 2 grondplaten