Pagina 1 van 1

tomas start niet help

Geplaatst: 27 dec 2009 11:50
door wella1964
wie kan me helpen heb me motorblok onder vandaan gehaal en heb me frame gespoten en motorblok weer ondergezet
voor dat hem onder uit heb gehaald liep me tomas goed nu heb weer ondergezet nu start hij niet meer hij vonkt wel krijg bezine heb niet aan gedaan zo weggezet wat kan het zijn en vraagje kan het de bedrading zijn heb de zwart en geel daar weer in elkaar geklikt en dan heb nog 3 draaien die door schoeven moet doen 2 van voor en achterlicht 1 bruindraad van zwart kastje kan iemand me help hoe dat zat heb al 3 draai op die 2 schoef gezet waar zwart kastje me vast zet nu weet niet meer of zo zat want zat ook niet een draai op zilverblokje ernaast maar zal fijn zijn als weer zal starten groetjes manuella

Re: tomas start niet help

Geplaatst: 27 dec 2009 12:09
door shadowranger
De drie bruine draden horen idd op de schroeven vast waarmee de bobine aan je frame vastzit. Dat zilveren kastje is de spanningsregelaar. Ik begrijp uit je verhaal dat je een type hebt met maar 1 aansluiting? Daar komt de gele draad op uit de kabelboom. De massa wordt, in tegenstelling tot de nieuwere versies gewoon via de schroef in het midden gemaakt (geen aparte draad). Verder is de bedrading vrij plug&play. De juiste kleuren bij elkaar doen.

Het probleem kan zijn dat na het spuiten de massa van het blok naar het frame niet meer helemaal goed is. Of de aansluiting carburateur met het spruitstuk lekt valse lucht, waardoor het aangezogen mengsel wordt verarmt met meer lucht. Start ie wel met de choke?