Pagina 1 van 1

koppelingsveren inkorten

Geplaatst: 30 jul 2010 20:03
door spranckx
Beste forummers!

Ik ga morgen mijn blokolie verversen. Nu ben ik ook van plan om de koppelingsveren in te korten. Nu wil ik vragen of de kans zeer groot is dat ik een nieuwe carterpakking nodig heb? Anders moet ik er morgen 1 halen. Mocht de kans niet zo groot zijn dan ga ik dit vanavond al uitvoeren:D

Er staat in het faq van de koppelingsveren ook dat je afsluitend vloeibare pakking nodig hebt. smeer je dit dan op de kartonnen pakking en "plak" je je pakking dan tegen de carterkap aan? of smeer je het op de naden van de carterkap?

Alvast bedankt!

Re: koppelingsveren inkorten

Geplaatst: 31 jul 2010 18:14
door Timo
Je hoeft niet perse altijd een nieuwe pakking te gebruiken. Toch kan ik het je wel aanraden. Het is namelijk vervelend als ie achteraf toch niet goed meer bleek te zijn en heel je stoep vol met olie zit.

Dat vloeibare pakking vind ik persoonlijk niet zo fijn, zeker niet als je je blok nog ooit open wil gaan maken. Alleen een pakking moet voldoende zijn.