Pagina 1 van 1
Tomos S1
Geplaatst: 09 mei 2011 03:25
door rickvd
Goedenavond,
Na 4 jaar heb ik mijn tomos s1 nog steeds. Misschien kennen enkelen van jullie de tomos nog van het autopowerfilter. Alhoewel dat een hele tijd terug was. Ik las net een topic over dat er zo weinig s1 tomosjes zijn op het forum. Dus bij deze, hier een fototje van de mijne. Juist NIET origineel, maar dat kan deze ook nooit meer worden.
Ben op het moment bezig met het maken van een soort van sissybar om een achterlicht en het kenteken op te monteren.

Re: Tomos S1
Geplaatst: 13 mei 2011 09:53
door pinty
Dat ziet er wel even heel anders uit dan een standaard s1 !! Mooie kleuren-combinatie ook.
Zet me toch even aan het denken voor de mijne......

Re: Tomos S1
Geplaatst: 15 mei 2011 16:40
door rickvd
Ik denk dat je de S1 lekker origineel moet laten. Voor die van mij is dat al een beetje te laat. Je ziet ze niet zo vaak meer zoals jij hem nu hebt. Misschien een ander zadel en achterlicht zou niet misstaan.
Re: Tomos S1
Geplaatst: 15 mei 2011 16:42
door beenham0
WOow! Bedacht me net dat op de S1 van Rick een ronde koplamp zoo awesome zou staan!
Edit:
En zie dat hij niet echt kompleet is kwa remmen enz. :O
Re: Tomos S1
Geplaatst: 16 mei 2011 12:23
door rickvd
Ik zal binnenkort nog even een foto maken. Nu is alles gemonteerd. Kenteken, achterlicht, luchtfilter en ketting missen ook nog op die foto.
Re: Tomos S1
Geplaatst: 16 mei 2011 13:43
door rickvd
Re: Tomos S1
Geplaatst: 23 mei 2011 17:50
door terror777
hier ben ik nu mee bezig
een s2 met scooterblok van een speedfight

Re: Tomos S1
Geplaatst: 23 mei 2011 18:04
door 2pac
Vario nicht
Neej die eerste s1 is wel erg vet geworden man seerieus
Re: Tomos S1
Geplaatst: 23 mei 2011 18:11
door tvdtomos
ziet er strak uit man, maar waarom geen kappen op die eerste? ziet er wel beter uit denk ik..
Edit: KNAL ER EEN HOMOET ONDER GEK!!
Groet

Re: Tomos S1
Geplaatst: 23 mei 2011 18:17
door beenham0
Ik zeg een powerfilter er op gooie

Re: Tomos S1
Geplaatst: 24 mei 2011 22:50
door brombertje
Ik zeg: Een bromframe met een scooterblok noemen ze een Peugeot Fox.

Maar ik vind die projectjes wel altijd heel leuk. Vooral omdat deze ook scooterformaat banden heeft.
Maar die eerste is echt nice.

Re: Tomos S1
Geplaatst: 26 mei 2011 15:09
door rickvd
Kappen zijn door mij wel weer gewenst, maar heb jaren geleden die steuntjes eraf geslepen. Het is onderhand wel tijd voor een nieuwe uitlaat, alleen die zal toch weer zelf gelast moeten worden aangezien ik daar ook geen steun meer voor heb.
Powerfilter heb ik ook nog wel liggen (die grote), maar veranderd niet veel, behalve het lawaai.
Re: Tomos S1
Geplaatst: 27 mei 2011 10:30
door pinty
Ik denk dat je de S1 lekker origineel moet laten. Voor die van mij is dat al een beetje te laat. Je ziet ze niet zo vaak meer zoals jij hem nu hebt. Misschien een ander zadel en achterlicht zou niet misstaan.
Het zadel en het achterlicht zijn een nood oplossing. Voor het achterlicht mis ik een stuk van het spatbord en het zadel is een gewoon cheap-ass fietszadeltje.....
Laat ik hem voorlopig eerst maar eens rijdend zien te houden, voordat ik hem echt ga aanpakken. Ik heb nog een ander snorbrommertje staan en zodra ik die rijdend heb, ga ik deze proberen om in de originele staat te brengen....althans, dat denk ik.
Als ik die rode van jou zie.........is toch eigenlijk ook wel errug gaaf!!
Re: Tomos S1
Geplaatst: 29 mei 2011 16:56
door rickvd
Ja ik zie het idd, word nog lastig om een nieuw spatbord te vinden.
Ben over die van mij ook wel aardig tevreden, er zit inmiddels ook al genoeg geld en moeite in.