Pagina 1 van 1
M stuur puch/tomos
Geplaatst: 26 dec 2012 11:58
door SANDER T
Welke Tomos model heb je? A35
Wat is het bouwjaar? Weet ik niet precies
Sinds wanneer speelt dit probleem? Vorige week
Wat is het probleem? Ik wil mijn tomos een beetje ombouwen
Onlangs nog iets verandert aan je Tomos? Nee
Hallo,
Ik ben van plan om mijn tomos een beetje om te bouwen. Je weet wel: buddyseat, laag stuurtje. Maar past een m-stuur van een puch ook op een Tomos A35?
Gr. Sander
Re: M stuur puch/tomos
Geplaatst: 26 dec 2012 12:12
door homoetje
Sturen zijn vaak gewoon universeel, dus gaat gewoon passen lijkt mij. Heb nog nooit gehad dat een stuur niet paste.
Re: M stuur puch/tomos
Geplaatst: 09 jan 2013 15:24
door MvEssen93
past perfect, gewoon plug and play maar houd er wel rekening mee dat je de gas en remkabels wat in moet korten.
Re: M stuur puch/tomos
Geplaatst: 09 jan 2013 18:14
door Hardbreaktwo
Ik heb sm stuur en ook niets ingekort
[ Post made via Mobile Device ] 
Re: M stuur puch/tomos
Geplaatst: 09 jan 2013 21:24
door homoetje
Ik heb ook niks ingekort, wissel nogal vaak van stuur. Ligt er maar net aan wat ik moet rijden. Zijn het lange stukken dan lekker het originele stuur, anders m`n TNT stuur er op knallen omdat dat mooier staat. Stuur omwisselen kost me nog geen 10 minuten dusja waarom niet.
Re: M stuur puch/tomos
Geplaatst: 10 jan 2013 16:52
door MvEssen93
heb je dan geen overdreven lange kabels overal heen slingeren ?
Re: M stuur puch/tomos
Geplaatst: 10 jan 2013 17:04
door homoetje
Nee valt echt mee. Alleen de gaskabel steekt uit omdat er geen bocht op mijn 16mm carburateur dus de gaskabel kan niet via de kabelgoot. hier heb ik echter geen last van.