Pagina 1 van 1

Tomos Quadro e-start opvoeren

Geplaatst: 07 jun 2013 00:02
door empowered
Hallo


Ik heb een tomos Quadro e-start die ik wil opvoeren. Ik wil er het liefst zo min mogelijk geld aan uitgeven.

Ik heb zelf al wat onderzoek gedaan en kwam uit dat een kleiner achtertandwiel het goedkoopste en makkelijkste is.
Een andere uitlaat zou ik niet willen i.v.m brandstofverbruik...

Wat zou ik het beste volgens jullie kunnen doen? Ik wil niet dat me tomos stuk gaat want ik heb er nog weinig verstand van.

Mod edit: Ik heb je bericht verplaatst naar Beginners. Waar je nu had gepost (Grandcafé) stond deze niet goed.
Denk eraan dat je na 20 posts je Pindastatus verliest en als je verder wil in dit topic je aan moet melden als supporter van het Beginnersforum

Re: Tomos Quadro e-start opvoeren

Geplaatst: 07 jun 2013 07:38
door shadowranger
Tandwiel is idd een van de mogelijkheden om meer snelheid te krijgen, echter lever je wel in op trekkracht als je een te klein tandwiel monteert Wat zit er nu op, want je geeft niet aan of het een snor of bromversie betreft.

De opmerking mbt het brandstofverbruik met een andere uitlaat kan ik niet delen, aangezien in sommige gevallen juist een gunstiger brandstofverbruik wordt gehaald met een minder geknepen versie. Een andere uitlaat zal iig je motor niet beschadigen.