Pagina 1 van 1

Welke uitlaat voor de Tomos Revival TS?

Geplaatst: 13 dec 2013 18:22
door Rookert
Welke Tomos model heb je? Tomos Revival TS
Wat is het bouwjaar? 2007
Sinds wanneer speelt dit probleem? n.v.t.
Wat is het probleem? Probleem met het uitzoeken van de juiste uitlaat.
Onlangs nog iets verandert aan je Tomos? n.v.t.

Hey forum,

Ik ben al een tijdje bezig met het op zoek zijn naar de juiste uitlaat voor mijn Tomos bromfiets. Ik heb al het volgende uitgeprobeerd:

Tecno Expansie CHROOM Tomos Streetmate
http://www.josdijkman.nl/shop/index.php ... uctId=8679

Uitlaat Bullet Chroom Tomos A3
http://www.josdijkman.nl/shop/index.php ... uctId=8681

Ik dacht de Streetmate is gewoon een Tomos Revival met andere kappen en dergelijk dus de Tecno moet wel als gegoten zitten, maar dit bleek toch ook niet zo te zijn.

Beide hangen vrijwel bijna aan de grond eenmaal bevestigd aan de cilinder. De reden waarom ik mijn huidige standaard uitlaat wil vervangen is omdat hij vreselijk verroest is en zo´n chroom uitlaat met demper er wel ziek uit ziet.

Heeft hier iemand dus een suggestie voor een zelfde ogende uitlaat met demper? Een chroom standaard sigaartje zou eventueel ook wel kunnen. :)

Re: Welke uitlaat voor de Tomos Revival TS?

Geplaatst: 13 dec 2013 22:26
door homoetje
Aan jou verhaal te lezen heb jij een A55 blok, daar zit de uitlaatpoort onder een andere hoek dan de A52 blokjes waar deze uitlaten voor gemaakt zijn. Onder jou blok hoort een uitlaat specifiek voor een A55 model.

Re: Welke uitlaat voor de Tomos Revival TS?

Geplaatst: 14 dec 2013 00:09
door Rookert
Bedankt, maar had zelf toch beter moeten zoeken! o|O Vooraf hier al gevraagd en beantwoord.
Van mij mag er een slotje op.