Pagina 1 van 1

Carburateur veel te los op spruitstuk

Geplaatst: 10 mei 2020 15:44
door Mleguijt
Korte beschrijving van je probleem:
De carb zit veelste los op het spruitstuk

Wanneer ontstond het probleem:
Altijd al geweest sinds aankoop, sinds verwijderen carb erger geworden

Aanpassingen aan je tomos (als ja, dan welke?):
Carb is eraf geweest voor afstellen

Type tomos (brom of snor) en model:
Snor, quadro uit 2005

Setup (carburateur/ luchtfilter/ ontsteking/ tandwielverhouding)
Carbarateur is standaard, luchtfilter ontgrenst, spruitstuk uitgeboord, cilinder(kop) standaard, onsteking tijd geleden helemaal nieuw, tandwielverhouding 26/26




Nou probleem spreekt voor zichzelf.. mijn carb zit niet lekker op mijn spruitstuk.. ik ben echt al aan de pruts geweest. Hij heeft altijd beetje los gezeten maar sinds het afstellen en andere sproeiers loopt hij echt perfect op wat valse lucht bij de carb na.

Dit wil ik natuurlijk oplossen want het is het laatste smetje op de tomos, ik heb al een ander nylon busje er op geprobeerd, 2 zelfs, ook het rubberen ringetje gecheckt, die is ook aanwezig. Ik heb zelfs een andere carb geprobeerd maar die zit nog losser.

De klembout zit volledig vastgedraaid en kan niet verder, zou het aan mijn spruitstuk kunnen liggen? Heb niks kunnen vinden over het slijten van die dingen dus leek me sterk maar ik snap het niet meer :?

Kan helaas geen video bijvoegen maar hij is echt makkelijk heen en weer te schuiven en te draaien over het spruitstuk

Re: Carburateur veel te los op spruitstuk

Geplaatst: 10 mei 2020 17:00
door shadowranger
Blijkbaar is de aansluiting voor de carburateur op het spruitstuk te krap. Eventueel kun je een stukje tape er omheen draaien om te kijken of je daarmee een betere klemming kan krijgen.

Re: Carburateur veel te los op spruitstuk

Geplaatst: 10 mei 2020 18:57
door Mleguijt
Probleem waarschijnlijk opgelost.. de carb geprobeerd op een ander spruistuk en daarop klemde hij wel goed.

Schijnbaar dus toch het spruitstuk dat versleten was of iets dergelijks.

Re: Carburateur veel te los op spruitstuk

Geplaatst: 10 mei 2020 19:06
door fons716
Spruitstuk kun je meten met een schuifmaat, moet 18 mm zijn.