Pagina 1 van 1

Tomos gaat niet uit met de ontsteking

Geplaatst: 25 sep 2007 12:01
door joyzzy
Heey gasten,
Mijn ontsteking doet het niet ook doet mijn claxon en mijn licht het niet. kan niet eg 123 een oplossing vinden op het forum. iemand een idee?
Ik moet mijn tomos uitdoen door dat kapje van de bougie af te halen. maar das best onhandig.

Geplaatst: 25 sep 2007 12:05
door shadowranger
Ik denk dat je een kabelbreuk hebt in de boom vanaf je bedieningskastje. Je kan nieuwe bedrading trekken in de kabelhuls en de uiteinden weer vastsolderen in het kastje (let er wel op dat deze op dezelfde plaats komen!).

Geplaatst: 27 sep 2007 17:58
door joyzzy
nou ik ben gaan kijken en in het snoer achter mijn koplamp is ie helemaal open en gebroken. Kan ik die snoeren ook los kopen? en hoe heet dat dan?

Geplaatst: 27 sep 2007 19:46
door shadowranger
Je kan bij een goede electronicawinkel lengtes draad halen op kleur. Vraag naar flexibel draad of neem een stukje mee ter referentie. Ook een bouwmarkt heeft dit wel, maar daar koop je per 100 meter.

Of kijk of je goedkoop een andere kabelboom kunt scoren op dit forum of bijv. Marktplaats

Geplaatst: 28 sep 2007 13:22
door joyzzy
thanx ga ik doen nu. hoop dat et lukt allemaal ahahaha