Pagina 1 van 1

Rare haper

Geplaatst: 02 mei 2011 17:32
door Fuhrer-Paat
hi,

Mijn bougie was zwart, dus ik dacht ik doe er een kleinere sproeier in. dus ik ging van 70 naar 68.
ook kwam ik er achter dat het hoekje van mijn luchtfilter er nog in zat. dus die heb ik er uit geboord.

maar toen kreeg ik dus een flinke haper.

dus ik heb sproeier 72 er in gedaan, nog steeds haper.
daarom maar naar 70 terug gegaan want daar deed die het in eerste instantie gewoon goed op. maar nou heb ik daar ook een flinke haper mee op de top.

waar kan die aan liggen? eerst deed hij het gewoon goed. totdat ik er aan ging kloten. is het misschien de ontsteking?

Re: Rare haper

Geplaatst: 02 mei 2011 17:41
door brombertje
Je hebt de luchtfilter verandert, en dan moet je echt een grotere sproeier monteren. Ik had dat hoekje eruit geboord, en ging van 58 naar 62 in sproeier. Ik merkte niks qua vermogen, maar moest wel omhoog. :(
Je had dat beter kunnen laten zitten.

Re: Rare haper

Geplaatst: 02 mei 2011 20:13
door beeoowpee
welk hoekje>?

Re: Rare haper

Geplaatst: 02 mei 2011 20:21
door brombertje
Het hoekje wat ik bedoel zit in het buisje van de originele filter, wat in het frame gaat.

Re: Rare haper

Geplaatst: 03 mei 2011 14:16
door Fuhrer-Paat
Oke, ik heb hier nog wel een andere standaard filter liggen. als ik die helemaal het zelfde maak zoals die eerst was. dan zou die het weer normaal moeten doen. zoals eerst?

Re: Rare haper

Geplaatst: 04 mei 2011 19:40
door beeoowpee
als het goed is wel

Re: Rare haper

Geplaatst: 06 mei 2011 21:04
door Fuhrer-Paat
Vandaag met 2 vrienden ff gekeken wat het nou was.
3 uur bezig geweest met bougie's, sproeiers, luchtfilters ect.

bleek dat me aarde niet goed vast zat. als ik op me top reed ging me brommer trillen en ging het aarde ringetje tussen een schroefje en de bobine heen en weer, waardoor er steeds voor fftjes maar aarde was.

maar bedankt