Pagina 1 van 1
brandstofniveau tank
Geplaatst: 26 dec 2011 10:12
door kimmie1
Omdat domme vragen niet bestaan, hier gaattie dan: heeft iemand een slimme manier gevonden om een indruk te krijgen van het nog resterende brandstofniveau in de tank.
Re: brandstofniveau tank
Geplaatst: 26 dec 2011 11:13
door Bobanos
ik meende dat de tankinhoud van een tomos a35 4liter is. Wanneer je de brandstofkraan naar beneden hebt staan rijd je 3,25liter benzine weg. Valt je tomos dan uit, en zet je de brandstof kraan naar je toe, dan staat deze op reserve, hier zit dan nog zo'n 0,75 liter benzine in, hier kan je nog wel eventjes mee rijden, maar het is zeker verstandig om te gaan tanken!
[ Post made via Mobile Device ] 
Re: brandstofniveau tank
Geplaatst: 26 dec 2011 11:48
door evenflow
Er is naar mijn idee niet echt een trucje voor. Je voelt het op een gegeven moment wel aan. Gewoon goed opletten wat je brommer voor geluid maakt en hoe hij voelt etc. etc. als je weet dat je tank niet zo vol meer is, onthoud dat en je leert et vanzelf
Re: brandstofniveau tank
Geplaatst: 26 dec 2011 11:58
door Ping
bij een standaard snorfiets kan je nog ruim 30 km rijden op de reserve.
250 tot 300 km is makkelijk te doen op een tank,
als je per week van de km-teller afleest wat je in die week gereden hebt,
dan zal je in de stad meestal onder de 300 km zitten.
Als je op 1 vaste dag in de week gaat tanken , kan je niet mis gaan.
Ik heb altijd de gewoonte om het op de vrijdagmiddag te doen.
Maar zoals ik al zeg , dat geldt voor korte stadsritjes ,
sommigen leggen minimaal 30km per dag af.
Re: brandstofniveau tank
Geplaatst: 26 dec 2011 13:15
door MichielWolthaus
Denk eerder 150 tot 200 km per tank.
Standaard horen ze 1 op 50 te rijden, en dan met 4 liter kom ik uit op 200 km maximaal

Ik tankte altijd elke 150 km zodat ik zeker wist dat als ik een week veel tegenwind had dat ik toch niet met een lege tank kwam te staan.
Re: brandstofniveau tank
Geplaatst: 26 dec 2011 20:25
door Sandrino
Ik heb altijd een klein flesje olie in mijn zak, voor 't geval dat me tank bijna leeg is en ik nog een flink stuk moet. Verder gebruik ik altijd de manier die Bobanos aangaf.
Re: brandstofniveau tank
Geplaatst: 28 dec 2011 23:06
door gangster2
ik merk het altijd als me brommer wat moeilijker rijdt dus lagere top snelheid minder hard trekken dan weet ik dat ik moet gaan tanken