Pagina 1 van 1
speling in acherbrug, ratel als je de tomos start. Howtomake
Geplaatst: 08 okt 2006 09:00
door flexertje
Ik wordt knetter gek, van het geratel als je de tomos van ons start. Wie weet raadt.?
En ten tweede als ik met een gangetje van veertig de bocht in duik, is het net of je wegglijdt. Volgens mij is er speling in de achterbrug, hoe kan ik dit oplossen. Ik wordt gek,,,,,,,, en wil weer aan de gang, mijn handen jeuken, maar voor ik begin wil ik het toch zeker weten.
Al vast bedankt.....
flexertje
Beverwijk
Geplaatst: 08 okt 2006 11:17
door thomash
speling op de achterbrug heeft volgens mij elke tomos, je kan het soms oplossen door de bouten van je achterbrug is aan te draaien. wil dit niet helpen moet je er nieuwe busjes in maken.
Hoe dat moet weet ik niet precies maar kan best zijn dat daar een tut voor is.
Geplaatst: 08 okt 2006 11:47
door flexertje
Die bouten zitten al muurvast, Busjes erin? wat is trouwens een tut.....
Hij moet toch nog een keertje helemaal open, want die ratel zindt me helemaal niets......
er rammelt nog wel eens het een en ander los bij 40 kilometer per uur.
flexertje......
Beverwijk
Geplaatst: 08 okt 2006 13:30
door vdWal
de spelling in mijn achterbrug had ik ook... is echt een kut werk om die busjes te vervange zitte muurvast.. het zijn 2 smallen en 1kleinere over de hele breedte waar je bout weer door zit.. ik heb enkelt de kleinere langere vervange en speling was weg..
rattel heb ik ook.. waarvan ik zelf een flauw vermoede van heb toen ik mijn koppakking ging vervange heb ik 1 ringetje verkeerd gedaan waar door ik denk dat de kogel lagertjes ratelen.. (kweet niet of dit zou kunne maar dat had ik fout gedaan)
Geplaatst: 08 okt 2006 14:22
door Tossie
Dit is geen How To Make, dus ik verplaats 'm