Hallo,
Ik heb een tomos A3 S25 ei cillinder 1990.
Nu is dit een 1 Speed model, maar wil ik deze graag ombouwen naar een 2 speed.
Er zou hier een topic rondzwerven waar dit in beschreven staat, maar ik kan deze dus niet vinden, en ja ik heb wel gezocht.
Mocht deze er nog zijn, zou iemand daar even een linkje van kunnen plaatsen, en mocht deze dus echt verdwenen zijn, was ik benieuwd naar het volgende;
Is het gewoon mogelijk om dit om te wisselen zonder dat er aanpassingen gedaan moeten worden aan het blok? Ik heb een 2 versnelling blok op de kop getikt, alleen krijg ik momenteel mijn eigen blok niet meer open. Dit word als het allemaal meezit morgen geregeld, maar ik ben alleen benieuwd of er nog dingen zijn die ik moet bestellen dan zou ik dit alvast kunnen doen.
Ik wil zowieso de pakkingen vernieuwen evenals de vraagtekenveer, maar weet niet of er nog meer dingen zijn dat jullie zeggen van verstandig om ook gelijk mee te pakken?
Bij voorbaat dank.