- Tomos Youngst'r
Uit jaar: 2008 denk, nieuw kopen.
Het is een snorrie
Geenproblemen, maar heb opvoervraagje.
Nu wil ik een snorrie omdat: Ik zit in een ander land en dan heb je geen certificaat nodig (en mag je rijden als je 15 bent - moet wel helm op) Dus dan komt dat mooi uit met kosten enzo.
Oke nu was ik dus van plan om..
..er een nieuwe uitlaat dr op te zetten (lees overal dat dat 30 euro is)
..een nieuwe sproeier dr in te doen (lees overal dat dat moet

..slang/buis/iets uit het luchtfilter te halen.
..kleiner atw dr op doen.
Ik wil em gwn zo goedkoop opvoeren eigenlijk. Hoe hard gaat ie als ik het zo doe en hebben jullie tips? Ik heb hier ook wel rond gekeken enzo, maar wou het toch ef vragen. Ik wil het wel low budget houden

Edit: ik koop er een ZONDER knipperlichten, zit dr niet standaard op, maar zit er dan wel een knipperlichtknopje op het stuur?
Edit: Waar kan je zien hoe alle onderdelen van een brommer heten? Aangezien ik een beginner benz ou ik t wel willen weten zegmaar

Ik ben blij dat dit forum er is, want op al die andere forums willen ze niet helpen vanwege het oranje plaatje (geen helm etc) wat belachelijk is.
greetos
wrom kan ik geen reactie meer schrijven?