Berichtdoor shadowranger » 30 mei 2008 18:14
Als hij nu met sproeier 90 al een grijze bougie heeft, ligt t misschien aan mij, maar dan heeft hij serieus lekkage van valse lucht.
Check de carburateur eens op onderdelen:
Op de plaats waar het spruitstuk ingaat, kijk of er een rubber sealring in zit (achter de nylon vulbus)
Check of je gaskabelgeleider wel voldoende afdicht met het rubber om de kabel.
Zijn er geen boutjes losgetrilt (oa van gasklephuis) en zijn alle ingangen lekdicht. Vooral typen met aparte olietoevoer kunnen ook zonder werken, mits je tweetaktmix tankt (waar de olie al in de brandstof zit)
Kijk op je spruitstuk of er geen openingen zijn waardoor er extra lucht zou kunnen worden aangezogen.
Spuit met een deospray op de plaatsen die ik aangaf. Mocht het (stationair) toerental veranderen dan zit daar lekkage.
Aangezien je nu al een grijze bougie hebt, zou ik toch ff serieus naar de genoemde onderdelen gaan kijken. Doorrijden is zeker geen optie, omdat er te weinig brandstof (=smering) wordt aangezogen en je een vastloper kunt krijgen.
Tomos A3 DG (1989) ei-cilinder, Encarwi sproeier 50, gaasfilter (50km/uur)
Ik ben niet altijd aanwezig op het forum. Heb geduld indien er dringende vragen zijn