hoi
Welke model tomos heb je?
Tomos flexer
uit welk jaar komt de tomos ?
2004 volgens kenteken papier
Is het een snor of een brommer?
Snor
wanneer ontstond het probleem?
Bij de diesel
Heb je onlangs iets veranderd aan je tomos?
Ik heb een beetje diesel in benzine zitten. Daar gooi ik wat 2 takt olie bij en dan gooi ik het in me tomos.
De tomos start hij rijd en doet alles.
Maar ik moet heel lang shoken. voordat ik weg rij. Als ik dat niet doe en ik geef vol gas dan valt hij uit.
Dan moet ik er ook bij zeggen. Dat ik eerst sproeier 54 erin.
TOen ging hij vier takten en nu heb ik twee maatjes kleiner. 52 dus. toen viertakte hij niet meer. heb 53 ook erin gedaan. Aleen toen viertakte hij weer. en viel hij weer uit.
Dat uitvallen gebeurt wanneer ik van topsnelheid afrem naar stationair. Dit kan ik wel verhelpen als ik direct de shoke in druk als die stationair loopt. Of als ik bij koude start niet lang genoeg shoke, dan valt ie ook uit.
Nu mijn vraag is. Gebeurt dat uitvallen dan door de diesel die erin zit of moet ik een grotere sproeier erin doen. Het laatste wil ik liever niet doen want dan viertakt ie weer. En-of zijn er nog ander mogelijkheden
Mvg Bart